Wie is wie?


Bij de Grafische Groep Gijsemberg staat kwaliteit en klanttevredenheid hoog in het vaandel.
Wenst u informatie over de diensten en producten van de Grafische Groep Gijsemberg, of heeft u andere vragen, aarzel niet om contact op te nemen, telefonisch op het nummer +32 (0)89 76 40 89 of via e-mail.

Onderstaande personen staan tot uw dienst.

 
Guy Gijsemberg
Algemeen Directeur
guy@gijsemberg.be

 
Miet Gysemberg-Nelis
Verantwoordelijke Boekhouding
miet@gijsemberg.be

 
Gilles Gysemberg
Customer Service
gilles@gijsemberg.be

 
Jos Nelis
Administratie - Verantwoordelijke Logistiek
jos@gijsemberg.be


 
Jos Opdekamp
Contactpersoon Prepress
prepress@gijsemberg.be

 
Jack Versprille
Calculator - Orderbegeleider
jack@gijsemberg.be 

 
Hans Hommersom
Calculator - Orderbegeleider
hans@gijsemberg.be